shape

درباره ما

درباره ما

آموزشگاه کاوش سیستم

این مجموعه آموزشی با تکیه بر تجارب غنی علمی-پژوهشی در حوزه آموزش فناوری اطلاعات و نرم‌افزار‌های تخصصی با سابقه آموزشی درخشان، به کمک مدیریت متعهد و برترین اساتید مجرب، افتخار دارد تا آموزشهای خود را با آخرین نسخه‌های نرم‌افزاری و جدیدترین روشهای تدریس از مبتدی تا تخصصی به همراه اعطاء مدرک مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، در اختیار شما عزیزان قرار دهد. کماکان ما حسن شهرت و اعتماد مردم را اصلی ترین سرمایه برای خود می دانیم و در صدد آن هستیم که بخوبی از آن حفاظت کنیم. امروزه فراگیری کامپیوتر، حسابداری، امور اداری و تکنیکهای کسب و کار یکی از ضروریات زندگی شده و شاهد هستیم این علوم عملا با زندگی و کار افراد عجین گشته اند. مدیریت و کارکنان این مجموعه آموزشی با بیش از 15 سال تجربه آموزشی و مشاوره ای، افتخار دارد بعنوان یکی از پیشگامان این صنعت، امکان فراگیری نرم افزارهای کاربردی و تخصصی را برای کلیه علاقمندان فراهم آورد.

study
shape
shape
2000
+

فارغ التحصیل

560
+

دانشجوی فعال

120
+

دوره فنی و حرفه ای

6
+

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

چرا آموزشگاه کاوش سیستم

معرفی به بازار کار

آموزشگاه کاوش سیستم در نظر دارد بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان،با داشتن مدرک معتبر فنی حرفه ای و تجربه عملی بدست آمده از آموزش آنها را با بازار کار آشنا و در صورت امکان پیشنهاداتی برای آنها فراهم کند.

ضمانت یادگیری

آموزشگاه کاوش سیستم،بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای در اصفهان با داشتن اساتید مجرب و بهترین متدهای روز دنیا ضمانت یادگیری تئوری و عملی دانشجویان را فراهم می کند.

بهترین متد های روز دنیا​

آموزشگاه کاوش سیستم با دارا بودن بهترین متدهای روز دنیا در ضمینه آموزش و داشتن اساتید مجرب و امکانات تخصصی و حرفه ای در ضمینه آموزش ،جزو بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در ایران می باشد.

مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه کاوش سیستم به کمک مدیریت متعهد و برترین اساتید مجرب، آموزشهای خود را با آخرین نسخه‌های نرم‌افزاری از مبتدی تا تخصصی به همراه اعطاء مدرک رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، در اختیار شما قرار دهد.

shape
shape
client
client
client
client
shape
shape
shape
shape

نظر برخی فارغ التحصیلان و دانشجویان فعلی

جوایز و مدارک آموزشگاه کاوش سیستم

shape
shape

اساتید و دانشجویان،اکنون ثبت نام کنید

اساتید محترم و دانشجویان عزیز که قصد تدریس یا فراگیری دوره در آموزشگاه فنی حرفه ای کاوش سیستم دارید، می توانید برای ثبت نام و پیوستن به ما از طریق لینک های زیر اقدام نمایید

آموزشگاه فنی حرفه ای کاوش سیستم