shape

اهمیت یادگیری مهارت های کار با کامپیوتر

اهمیت یادگیری مهارت های کار با کامپیوتر
  • آموزشگاه کارآموزی کاوش سیستم
  • 1400/02/04

اهمیت یادگیری مهارت های کار با کامپیوتر

اهمیت یادگیری مهارت های کار با کامپیوتر

این روزها کمتر سازمان و یا شرکتی است که از کامپیوتر در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده نکند. می‌توان گفت تقریباً تمام امور را می‌توان با کامپیوتر انجام داد. امور اداری در سازمان‌های بزرگ با شبکه‌بندی سیستم‌های کامپیوتری بهبودیافته و سرعت انجام کارها نیز بیشتر شده است. شما در هر شغلی که مشغول باشید کم‌وبیش به کامپیوتر نیاز پیدا خواهید داشت. بنابراین یادگیری کامپیوتر از مهم‌ترین چیزهایی است که هر یک از ما باید به آن توجه داشته باشیم.

دوره های دپارتمان کامپیوتر


یادگیری مهارت های کار با کامپیوتر


داشتن مدرک کامپیوتر و گواهینامه‌های کار با کامپیوتر در مهارت‌های مختلف  چیزی است که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم. برای دریافت مدرک کامپیوتر و گواهینامه‌های مختلف در این زمینه می‌بایست به آموزشگاه‌های کامپیوتر و یا مراکز فنی حرفه‌ای مراجعه شود. دوره‌ی مهارت‌های هفت‌گانه ICDL یکی از مهم‌ترین و معتبرترین گواهی‌نامه‌هایی است که در ایران و کشورهای دیگر در زمینه‌ی کامپیوتر و مهارت‌های کار با آن مطرح است.

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در هنگام استخدام از کارمندان خود مدرک ICDL می‌خواهند. مهارت‌های هفت‌گانه ICDL مهارت‌های عمومی کار با کامپیوتر و اینترنت هستند. افرادی که دوره مقدماتی و پیشرفته ICDL را گذرانده باشند می‌توانند به‌راحتی با نرم‌افزارهای اداری آفیس (Office) که شامل نرم‌افزارهای

و مهارت‌های کار با اینترنت دریافت و ارسال نامه الکترونیکی است، کار کنند.برای یادگیری کامپیوتر تنها به کمی تمرین و علاقه نیاز دارید.

شما می‌توانید برای شروع در یک آموزشگاه کامپیوتر ثبت‌نام کنید. اگر نیاز به داشتن مدرک کامپیوتر و یا مدرک ICDL دارید نیز می‌بایستی دریکی از آموزشگاه‌های مرتبط با سازمان فنی حرفه‌ای کشور ثبت‌نام کنید. عموماً دورهای آموزشی به‌صورت گروهی است و شما با هزینه‌ای کم و در مدت حدود یک ماه (درصورتی‌که دروه آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارید) می‌توانید مدرک ICDL  خود را دریافت نمایید.

در مورد یادگیری کامپیوتر و تاثیر آن در پیدا کردن شغل مناسب بیشتر بدانید.


از دوره‌های پرمخاطب و البته پردرآمد کامپیوتر دورهای برنامه‌نویسی و طراحی سایت است. در این دوره‌ها بنا به نیاز و درخواست کارآموز انواع زبان‌های برنامه‌نویسی آموزش داده می‌شود. زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراح سایت زبان‌های برنامه‌نویسی برای ساخت نرم‌افزار و … . افرادی که به‌صورت حرفه‌ای وارد این کار می‌شوند به‌زودی می‌توانند به‌عنوان یک برنامه‌نویس حرفه‌ای وارد بازار کار پردرآمد برنامه‌نویسی کامپیوتر شوند.

با توجه به اینکه اغلب فعالیت‌ها به سمت اینترنتی شدن می‌روند طراحی سایت به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است. از سازمان‌های بزرگ گرفته تا بنگاه‌های کوچک هر یک وب‌سایت‌هایی برای فعالیت‌های خود در سطح وب دارند. استفاده از اینترنت و فعالیت در سطح بین‌المللی آن‌قدر رشد داشته است که این روزها کمتر کسی است که حتی سایت شخصی نداشته باشد.

انجام کارهای گرافیکی رایانه‌ای از شغل‌های پردرآمد دیگری است که در:

  • صنعت سینما
  • تبلیغات
  • چاپ
  • طراحی دکوراسیون مهندسی  و .. کاربرد دارد.

ICDL و مهارت های هفتگانه چیست؟

نرم‌افزارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها مهارت پیدا کنید و به‌عنوان وسیله‌ای برای کسب درآمد خود استفاده کنید.بااینکه رشته‌های دانشگاهی زیادی در زمینه‌های مختلف وجود دارد ولی فراگرفتن مهارت چیزی است که در دانشگاه نمی‌توان دنبال آن گشت.

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

کاوش سیستم

کاوش سیستم،بهترین اموزشگاه فنی و حرفه ای در اصفهان،معماری،کامپیوتر،حسابداری،

 

  • بازدید: 348
  • پیام: 0

نظر دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد *